Firma Copiers Electronics istnieje na rynku od ponad 20 lat. Początkowo działalność firmy skupiała się tylko na sprzedaży kserokopiarek, ale z czasem rozszerzyliśmy zakres naszych usług o kompleksowe rozwiązania dla biur.

Współpracujemy z wieloma dużymi i poważnymi firmami. Naszymi klientami są min. banki i urzędy.

Obecnie głównym profilem naszej działalności są nadal kserokopiarki. Oferujemy urządzenia nowe, praktycznie wszystkich firm dostępnych na naszym rynku oraz używane, zawsze dbając o bardzo dobry stan techniczny i atrakcyjne ceny. Dysponujemy także częściami zamiennymi i oczywiście pełnym i profesjonalnym serwisem.

Posiadamy w sprzedaży także inne urządzenia biurowe takie jak: drukarki, duże drukarki sieciowe, niszczarki dokumentów, projektory multimedialne, telefaksy, urządzenia wielofunkcyjne oraz pełną gamę materiałów eksploatacyjnych do w/w urządzeń.

Dostosowując się do potrzeb klientów stworzyliśmy bardzo interesujący i atrakcyjny system dzierżaw kserokopiarek i dużych drukarek, dzięki czemu nasi klienci (w zależności od ich potrzeb) nie muszą kupować urządzeń aby z nich korzystać. Siedziba naszej firmy mieści się w Oświęcimiu, zasięg naszej działalności obejmuje obszar południowej Polski, a szczególnie województwa: małopolskie i śląskie.

W styczniu 2004 otwarliśmy nowy serwis w Oświęcimiu oraz punkt ksero w którym świadczymy usługi kserograficzne oraz usługi tanich wydruków komputerowych (przy większych ilościach).

Zapraszamy do współpracy firmy jak i klientów indywidualnych.